Bahçelievler Yıkım kırım

Bakırköy Yıkım Kırım
Bakırköy Yıkım kırım
Nisan 2, 2021
Avcılar Yıkım Kırım
Avcılar Yıkım kırım
Nisan 2, 2021

Bahçelievler Yıkım kırım

Bahçelievler Yıkım Kırım

Bahçelievler Yıkım Kırım

Bahçelievler yıkım kırım hizmeti ile, tüm yıkım işlerinizi yerine getiriyoruz. Yıkım işlemlerinin ayrı bir iş kolu olduğunu ifade etmek gerekiyor. Aynı zamanda çok fazla zaman ister ve kapsamlı bir iştir. Bu nedenle en yüksek teknolojiye ait makineler tercih edilir. Bu sayede komple yıkımlar çok kısa süre içinde tamamlanmaktadır.

Firmamız tarafından yıkım kırım işlerinde ilk başta işçi ve müşteri güvenliğini ön planda tutuyoruz. Bu anlamda gerekli olan talimatları vererek müşterinin iş sahası içine girmesinin tehlikeli olduğunu ifade ediyoruz. İş sürecinde tercih edilen makineler, aletler ve işçiler tamamen gözetim altındadır. Bu anlamda herhangi bir iş kazası çıkmaması adına büyük bir gayret gösteririz.

Çalışan işçilerin tamamı iş sağlığı ve güvenliği konusunda eğitim almıştır. İş güvenliği için gerekli olan malzemeler firmamız tarafından temin edilir ve personellerimiz tarafından kullanılır.

Bahçelievler Moloz Atım

Bahçelievler Moloz atım hizmetleri ile sizlere hizmetimiz devam etmektedir. İstanbul’un her bölgesinde çalışma gösteren ekibimiz duvar yıkım kırım işleri, moloz atım ve nakliyat işleri için sizlere 7/24 hizmet vermeye devam ediyor. Moloz atımı için ekstra bir süreç gerekmektedir. İşlemler sonrasında meydana gelen molozların çevre sağlığını korumak ve gelecek nesillere saygımızı göstermek adına temizlenmesi gerekiyor. bu süreçte sizler için özel bir çalışma gösteriyoruz.

Türkiye’de inşaat ve tadilat işlerinin çok fazla olduğunu ifade edebiliriz. Binalar yapılırken tercih edilen malzemeler, yıkım işleri sonrasında çok kötü bir görüntü kirliliğine ve çevreye zarar verilmesine neden oluyor. Hizmetimiz tamamen bunun önün geçmek adındadır.

Bahçelievler Alo Moloz Hattı

Bahçelievler Yıkım Kırım

Bahçelievler Yıkım Kırım

Bahçelievler Alo Moloz Hattı 7/24 hizmet göstererek geniş bir çalışma ekibi ile, temizlenmesi gereken alanlara en kısa süre içinde gelmektedir. Her bölge için farklı bir ekibimiz bulunmaktadır. Temizleme işlemleri çuvallı ya da çuvalsız yapılabilir. Araçlarımız ve ekipmanlarımız ile iş güvenliğine uygun olarak moloz atımı yapıyoruz. Molozların atılması için önceden belirlenen bölgelere döküm yaparız. Güvenli hizmet için bizi arayarak direkt olarak yardım almanız mümkün olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir