Hafriyat Moloz Atımı

Moloz atımı işleri, inşaat ya da tadilat sonrasında oluşmuş olan taş, toprak, beton gibi maddelerin ortamdan uzaklaştırılması için yapılan işlemdir. Molozların çevreye bırakılması kanunen idari para cezası ile yasaklanmış olan bir suçtur. Bundan dolayı hafriyat moloz atıklarının bir yerde toplanması gerekmektedir. İstanbul Hafriyat moloz atımı belediyenin kontrolünde yürütülmekte olan bir çalışma olarak bulunmaktadır. İstanbul Hafriyat moloz atımı için uygulanması gereken kurallar belediyeler tarafından belirlenmiş halde bulunmaktadır.

Moloz dediğimiz kavram tam olarak toprak ve taş gibi işe yaramayan maddeleri kapsayıcı olarak bulunmaktadır. Moloz ortamdan uzaklaştırılmazsa çalışma koşullarını oldukça zorlaştırıcı durumlar ortaya çıkacaktır.  Firmamız tarafından inşaat ya da tadilat sonrasında oluşmakta olan moloz atıklarının atımı için hizmet vermektedir. Bu atıkların toplanması için oldukça hızlı ve pratik bir şekilde çalışma yürütülmektedir.

Firmamız Moloz Atıklarını Nasıl Toplamaktadır?

Moloz atıklarının direk olarak çevreye bırakılması mümkün değildir. Moloz atıkları hem çalışma koşullarını zorlaştıracak hem de çevre sağlığını olumsuz yönde etkileyecektir. Böyle durumlar ile karşılaşılmaması için firmamız uygun fiyatlarla İstanbul hafriyat moloz atımı işini yapmaktadır. Bu iş için ilk olarak mevcut telefon numaralarından firmamıza ulaşmanız gerekmektedir. Siz ulaşım sağlayıp gerekli olan bilgileri verdikten sonra firmamız en kısa süre içinde vermiş olduğunuz adrese gelecektir.

Vermeniz gereken bilgiler hakkında kısa bir şekilde bahsedelim. İlk olarak molozların inşat mı yoksa tadilat atığı mı olduğu hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Molozlar tadilat atığı ise atıkların kaçıncı katta olduğunu ve ne kadar olduğu hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Son olarak da molozların çuvalsız mı yoksa çuvallı mı olduğu hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Siz isteyin moloz atıklarının götürülmesi için gerekli olan desteği firmamız sağlayacaktır. Sizin mevcut telefon numaralarından ulaşmanız yeteli olacaktır. Geriye kalan tüm işlerin firmamız tarafından yapılacağına emin olabilirsiniz.

“TRAKTÖRLE TAŞIMA VE TRAKTÖR KİRALAMA HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR.”