Kağıthane Yıkım kırım

Okmeydanı Yıkım Kırım
Okmeydanı Yıkım Kırım
Nisan 2, 2021
Florya Yıkım Kırım
Florya Yıkım kırım
Nisan 2, 2021

Kağıthane Yıkım kırım

Kağıthane Yıkım Kırım

Kağıthane Yıkım Kırım

Kağıthane Yıkım kırım işlemleri ve moloz atım firmamız tarafından güvenilir bir şekilde yapılmaktadır. Aklınıza gelecek her türde malzeme için Yıkım kırım hizmeti sağlıyoruz. Sıva, fayans, mozaik, beton ve duvar gibi tüm cinste binaların hem iç hem de dış Yıkım işlerinizi üstlenmekteyiz.  Yıkım kırım hizmetlerinin çok kapsamlı olduğunu ifade etmek gerekiyor. Bunları sizler için maddelere ayırabiliriz;

  • Duvar yıkma hizmeti
  • Tuvalet kırma hizmeti
  • Banyo kırma hizmeti
  • Mutfak kırma hizmeti
  • Beton kırma hizmeti
  • Şap Betonu kurma hizmeti
  • Mermer, seramik ve fayans kırma hizmeti

Vermiş olduğumuz hizmeti bina içi ve bina dışı olarak ayırmak mümkündür. Genel olarak tadilatlar için bina Yıkım hizmeti ile, daha rahat çalışacak alan sağlıyoruz. Evlerinizde yapacağınız değişimler için kırma işlemleri son derece önemlidir. Banyo ve tadilat işlemlerinde fayansların ve mermerlerin tamamen kırılması gerekir.

Kağıthane Moloz Atım

Kağıthane Yıkım Kırım

Kağıthane Yıkım Kırım

Yıkım kırım işlemleri esnasında ortaya çıkan molozları sizler için temizleyerek hem doğaya hem de gelecek nesillere iyi bir ortam sağlamaktayız. Kağıthane Moloz Atım şirketi işlerini son derece büyük bir titizlik ile gerçekleştirmektedir. Tadilat sırasında kapsamı genişletmek ve bir çok nedenden yapılan kırım işlemleri sonrasında ortaya molozlar çıkar. Bunların bazılarının doğaya geri kazandırılması mümkündür. Moloz atım işlemleri içinde de seçici atımlar yapıyoruz. Doğaya kazanması mümkün olan molozları farklı bir şekilde değerlendirmekteyiz.

Kağıthane Alo Moloz Hattı

Kağıthane Alo Moloz Hattı 7/24 hizmetine devam ediyor ve siz aradığınızda ulaşabileceğiniz şekilde faaliyet sürdürüyoruz. Etraftaki molozlar sağlığınızı tehdit ettiği gibi bir yanda da görüntü kirliliğine yol açmaktadır. Bu kirliliği tam anlamı ile yok etmek için yapmanız gereken  bizimle iletişime geçmek. Uzman ekibimiz sizlere en kısa süre içinde ulaşarak temizleme işlemlerine geçecektir. İş sağlığına uygun hareket eden ekimiz çuvallı ve çuvalsız olarak moloz atım işlemlerini yapar.

Yıkım kırım işlemlerinin küçük alanlarda yapılması nedeniyle büyük bir titizlik istediğini ifade etmek gerekiyor. İnşaat alanlarında ya da ev içinde yapılan Yıkım kırımları farklı bir şekilde değerlendirmek gerekebilir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir