Moloz Alımı

Moloz, yapılardan atılmış olan taş kırıntısı, kireç, toprak vb. maddelerden oluşan döküntülere denilmektedir. Ev ya da ofisinizde atık olarak oluşan molozun alımının yapılması hizmeti verilmektedir. İstanbul Moloz alımı yaptırmak istiyorsanız gerekli olan tüm bilgileri vermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler binadan mı alınacak yoksa daireden mi alınacak, kaçıncı katta bulunuyor, neyin molozu olduğu ve molozun çuvallanıp çuvallanmadığı ile alakalı bilgiler olarak bulunmaktadır. Bu bilgilerin istenilmesinin nedeni alınacak molozun taşınması için gerekli olan ekipmanların getirilmesi içindir. İstanbul Moloz alımı işlemi yapıldıktan sonra temiz bir şekilde teslimat yapılmaktadır. Çuvallı ya da çuvalsız İstanbul moloz alımı yapıldığında alım yapılıp temizlendikten sonra teslim size yapılmaktadır. Ev, bina ve ofislerinizde tadilat sonrasında oluşan molozlar çuvallı ve çuvalsız şekilde nakliye edilmektedir.

Moloz Alımına Neden İhtiyaç Duyulmaktadır?

Evinizi, iş yerinizi ya da binanızı tadilat yaptırmanız gerekebilir. Tadilat yapıldıktan sonra olan inşaat atıklarının direk olarak çevreye bırakılması mümkün değildir. Bu atıkların özel toplama alanlarına götürülmesi gerekmektedir. Tam bu noktada devreye İstanbul moloz alımı yapan firmalar girmektedir.

Moloz atıkları için profesyonel olarak çalışmakta olan ekip ev, iş yeri ya da binanızdaki inşaat atıklarından kurtulmanızı sağlayacaktır. Bunun için özel ekipmanlar bulundurmaktadırlar. Siz İstanbul moloz alımı için mevcut numaralardan ilk olarak ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Siz ulaşım sağlayıp gerekli bilgileri verdikten sonra evinize uzman ekip gelecektir. Bu ekip taş, tuğla kiremit, toprak ve inşaat sonrasında oluşmuş olan atıkları çuvallı ve çuvalsız olarak almaktadır.  Atıklar toplandıktan sonra temiz bir şekilde iş bitmiş yapılmaktadır.  Tadilat sonrasında oluşan atıklar ile ilgili stres yapmayın. Bu atıkların yani molozların alımı için profesyonel şekilde çalışan ekipler bulunmaktadır. Sizin tek yapmanız gereken mevcut numaralardan aramak ve adresi vermek olacaktır. Gelen ekip sizi strese sokmadan moloz alımı için gerekli olan her şeyi yapacaktır.

Tadilat yapmayı düşünürken oluşacak olan atıklar için endişelenmenize gerek yok. Siz gerekli olan tadilatları yaptırdıktan sonra devreye İstanbul  moloz alımı için uzman ekipler gelecektir. Moloz alımını yaptıktan sonra temizlenmiş bir şekilde size teslim edilecektir.

“TRAKTÖRLE TAŞIMA VE TRAKTÖR KİRALAMA HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR.”