Moloz Atımı

Ev, iş yeri ya da binalarınızda tadilat sonrasında oluşan molozun atımı konusunda profesyonel hizmet verilmektedir. İstanbul Moloz atımı hizmetini şap, beton, alçı, duvar, mermer, fayans ve tezgah atımı gibi maddelerin hepsini kapsamaktadır. Adresinizde bulunan bu tür atıkların çuvalsız ve çuvallı olarak alımını yaparak moloz döküm sahalarına atım hizmeti sağlanılmaktadır. Tadilat sonrası oluşan atıkların direk olarak çevreye bırakılması doğayı oldukça kirletmektedir. Bu kirletmeye ortak olmamak için İstanbul moloz atımı konusunda profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Moloz Atımı Neden Yaptırılmalıdır?

Tadilat ve inşaat işleri sonrasında oluşan molozun çevreye atılmamasının nedenleri bulunmaktadır. Bu nedenleri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İlk olarak molozun çevreye direk olarak bırakılmaması için kanuni ceza bulunmaktadır. 5236 sayılı kanuna göre molozun direk olarak çevreye bırakılmasının oldukça ağır para cezası bulunmaktadır.
  • Çevreye ve insanlara zarar vermek kimsenin hakkı değildir. Çevre ve insan sağlığının etkilenmemisi için moloz atımı için destek alınması gerekmektedir.
  • Molozun direk olarak çevreye bırakması görüntü kirliliğine neden olmaktadır.
  • Toplu yaşama alanlarında belli kuralar vardır. Atık molozların çevreye bırakılması bu kuralların ihlal edilmesi demektir. Ortak yaşam alanlarında bulunan kurallara herkesin uyması gerekmektedir.
  • Moloz atımının çevreye bırakılması ceza gerektiren bir suçtur. Kimsenin yasalara uymadığı bir çevrede bir süre sonra yaşamak imkansız hale gelecektir. Daha yaşanır bir çevre için belli kurallara uyulması gerekmektedir.

Yaptırmış olduğunuz tadilat atıklarının oluşması oldukça normal bir durumdur. Anormal olan durum tadilat sonrasında oluşan bu atıkların direk olarak çevreye bırakılması olmaktadır. İstanbul Moloz atımı için profesyonel hizmet verilmektedir.  Tadilat sonrasında hem kanuni olarak cezalandırmamak hem de çevreye zarar vermemek için bu atıkların çevreye bırakılmaması gerekmektedir. İstanbul Moloz atımı için profesyonel destek almak istiyorsanız mevcut telefon numaralarından ulaştıktan sonra gerekli olan bilgilerin alınması gerekmektedir. Atığın ne tür bir atık olduğu, atığın dairede mi yoksa binada mı olduğu, atıkların çuvallanıp çuvallanmadığı ile alakalı bilgi verilmesi gerekmektedir. Gerekli olan bilgiler verildikten sonra uzman ekip gelip moloz atımı işini hızlı bir şekilde yapacaktır.

“TRAKTÖRLE TAŞIMA VE TRAKTÖR KİRALAMA HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR.”