İnşaat ve tadilat işleri belli şekillerde yapılmaktadır. Tek bir aşamada bitmeyen işler için gerekli olan birçok işlemin yapıldığı İstanbul Moloz Hattı bulunmaktadır. Evinizin ya da binanızın tadilatını yaptırmış olabilirsiniz. Tadilat sonrasında inşaat atıkları birikecektir. Bu atıkların direk olarak çevreye bırakılması hem çevre için oldukça zararlıdır hem de direk olarak atıkların çevreye bırakılmasının kanunen idari para cezası bulunmaktadır.

Tadilat sonrasında oluşmuş olan atıkları nereye götüreceğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Bunun haricinde bu atıkları götürecek vaktiniz olmayabilir ya da bu atıkları taşıyacak arabanız olmayabilir. Tam bu noktada devreye İstanbul Moloz Hattı girmektedir. Moloz hattı tadilat sonrasında bulunan atıkları toplayıp gerekli olan yerlere götürülmesini sağlayacaktır.

İstanbul Moloz Hattı Nasıl Çalışmaktadır?

İnşaat ya da tadilat sonra atıkların oluşması oldukça normal bir durumdur. Bu atıkları doğrudan çevreye bırakılması mümkün değildir. Atıklardan oldukça başarılı bir şekilde kurtulmanızı sağlayan İstanbulMoloz Hattı şu şekilde çalışmaktadır.

İlk olarak inşaat ya da tadilat sonrasında oluşan atıklardan kurtulmak için mevcut telefon numaralarından iletişime geçmeniz gerekmektedir. Siz iletişime geçtikten sonra ekipler vermiş olduğunuz adrese oldukça kısa bir süre içinde gelecektir. Tüm moloz atıklarını nakliye arabasına yükleyip götürecektir. Aramış olduğunuz zaman ekiplerimize vermeniz gereken bir takım bilgiler bulunmaktadır. Molozların çuvallımı yoksa çuvalsız bir halde bulunduğu, apartman atığımı yoksa ev atığımı olduğu, atıkların kaçıncı dairede olduğu, ne kadar yüksekte bulunduğu gerekli olan bilgiler arasında bulunmaktadır. Bu bilgilerin istenilme amacı gelecek olan kişi sayısının yeterli olması ve molozları taşıyacak olan aracın uygun bir araç olmasıdır.

İnşaat ya da tadilat sonrasında oluşmuş olan atıklardan kurtulmanız İstanbul Moloz Hattı ile oldukça kolay bir şekilde olmaktadır. Sizin mevcut telefon numaralarından ulaşmanız yeterli olacaktır. Siz ulaşım sağladıktan sonra hızlı bir şekilde moloz atıklarından kurtulacağınıza emin olabilirsiniz. Siz arayın yeter. Gerisini Moloz Hattı halleder.

 

“TRAKTÖRLE TAŞIMA VE TRAKTÖR KİRALAMA HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR.”