Moloz Nakliyesi

İnşaat ya da tadilat işlerinden sonra ortaya dev bir moloz yığını çıkmaktadır. Bu moloz yığının çevreye bırakılması kanunen idari para cezası olarak bulunmaktadır. Bu molozların çevre sağlığı açısından zararlı olmasından ve ceza gerektiren suç olmasından dolayı toplandıkları alana götürülmesi gerekmektedir. Bu noktada devreye İstanbul moloz nakliyesi girmektedir.

İnşaat ya da tadilat sonrasında oluşmuş olan moloz yığınlarından oldukça hızlı bir şekilde kurtulmak istiyor olabilirsiniz. Bu hem molozların bulunduğu bölgenin hem çevrenin sağlığı açısından gerekli olan bir durumdur. Molozlardan kurtulmanız için devreye giren İstanbul moloz nakliyesi size oldukça yardım sağlayacaktır. Molozların nereye götürülmesi gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz, molozları taşıyacak insan gücüne sahip olmayabilirsiniz ya da insan gücüne sahip olsanız bile bunları taşıyacak aracınız olmayabilir. Merak etmeyin firmamız inşaat ya da tadilat sonrasında oluşmuş olan moloz yığınlarının çuvallı ya da çuvalsız olarak nakliyesini yapmaktadır.

İstanbul Moloz Nakliyesi Nasıl Yapılır?

İnşaat ya da tadilat sonrasında oluşmuş olan molozların nakliyesinin yapılması için yapmanız gereken oldukça basittir. İlk olarak firmamıza mevcut telefon numaralarından ulaşım sağlamanız gerekmektedir. Siz mevcut telefon numarasından ulaşım sağladıktan sonra ekibimiz vermiş olduğunuz adrese en kısa süre içinde gelecektir. İlk olarak telefonda gerekli olan tüm bilgileri vermeniz gerekmektedir. Vermeniz gereken bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • İlk olarak nakliye yapılacak yer hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Nakliye yapılacak olan yerin dairemi yoksa binamı olduğunu belirtmeniz gerekmektedir.
  • Nakliye yapılacak olan evin kaçıncı kat olduğu hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.
  • Molozların ne kadar olduğu hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.
  • Son olarak molozların çuvallı mı yoksa çuvalsız mı olduğu hakkında bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Bu bilgilerin istenilmesinin oldukça geçeri nedenleri bulunmaktadır. İlk olarak nakliye yapacak olan aracın büyüklüğün belirlenmesi gerekmektedir. Nakliye yapacak olan kişi sayısı sizin vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda belirlenecektir. Son olarak nakliye için gerekli olan malzemeler vermiş olduğunuz bilgilere göre tam bir şekilde hazırlanacaktır.,

 

“TRAKTÖRLE TAŞIMA VE TRAKTÖR KİRALAMA HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR.”