Okmeydanı Yıkım Kırım

Şişli Yıkım Kırım
Şişli Yıkım Kırım
Nisan 2, 2021
Kağıthane Yıkım Kırım
Kağıthane Yıkım kırım
Nisan 2, 2021

Okmeydanı Yıkım Kırım

Okmeydanı Yıkım Kırım

Okmeydanı Yıkım Kırım

Okmeydanı Yıkım Kırım ekibi olarak zor zamanlarınızda yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Bina içi ve bina dışı Yıkım Kırım işlemlerinizi üstlenen firmamız yeni yapılara kavuşmak anlamında sizlere yardımcı olmaktadır. Binaların tamamen yıkılması ya da bina içinde yapılacak olan duvar yıkımı, tuvalet yıkımı ve diğer faaliyetlerde sizler için tüm işleri üsteleniyoruz. Özellikle tadilat işlemlerinde gerekli olan alanın açılması için Yıkım Kırım son derece önemlidir.

Profesyonel bir çalışma anlayışı gösteren ekibimiz, iş güvenliğine son derece önem göstermektedir. Müşterinin iş sahasına girişi tamamen yasaktır. Kırım sonrasında meydana gelen molozların hemen toplanması sağlık açısından ve daha yaşanabilir alan meydana gelmesi açısından önem taşımaktadır.

Okmeydanı Moloz Atım

Okmeydanı Yıkım Kırım

Okmeydanı Yıkım Kırım

Okmeydanı moloz atım hizmeti ile sizler için daha yaşanır bir alan sağlamaktayız. Tüm inşaat molozlarının bertaraf etme konusunda kesintisiz hizmet veriyoruz. Firma hizmetleri kapsamında tezgah, fayans, beton, mermer, duvar, alçı ve tüm molozları temizliyoruz.

Bu hizmetimizi adresinizden çuvallı ya da çuvalsız olarak alarak yapmaktayız. Döküm sahalarına döküm hizmeti sunarak sizlerin işlerini kolaylaştırmaktayız. Gelecek nesillere daha yaşanır bir alan bırakmak adına bu hizmetin önemli olduğunu da ifade etmek gerekiyor. Civarınızda meydana gelen moloz yığınlarından kurtulmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. En kısa süre içinde adresinize gelerek işlemlerimizi başlatıyoruz.

Okmeydanı Alo Moloz Hattı

Moloz atımının son derece önemli olduğunu daha önce de ifade etmiştik. Eğer sizin tarafınızda yapılan bir ihmal varsa 5236 sayılı kanuna göre para cezası alabilirsiniz. Aynı zamanda insan sağlığını korumak ve görüntü kirliliğini engellemek adına hizmetimiz son derece değerlidir.  Alo Moloz Hattı bu noktada devreye girer.

Okmeydanı Alo Moloz Hattı ile 7/24 görüşme sağlayabilir ve personellerimizin sahaya gelerek sizlere yardımcı olmasına neden olabilirsiniz. Kısa süre içinde molozlar toplanır ve eski temiz görüntüye kavuşulur. Profesyonel ekibimiz ile iş sağlığı kapsamı altında güvenilir hizmet veriyoruz.  Kentsel dönüşüm kapsamında, yeni yapılar için eski yapıların yıkılması sonucunda ortada kalan molozları temizleme hizmeti de veriyoruz. Geniş hizmet seçeneklerimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir