Toprak Moloz Atımı

Evinizi tadilat ettirmiş olabilirsiniz ya da inşaatınızın moloz atıkları bulunuyor olabilir. Bu atıklardan kurtulmak için hızlı çözümler arıyor olabilirsiniz. Bu moloz atıklarının çevreye bırakılma durumu mümkün değildir. Bu hem çevreye oldukça zarar verecek olan bir durumdur hem de kanunen idari para cezası verilen bir suçtur. Moloz atıklarını toplayacak insan gücünüz bulunmuyor olabilir, moloz atıklarını taşıyacak bir aracınız olmayabilir ya da bu atıkların nereye götürüleceği hakkında bilgi sahibi olmayabilirsiniz. Merak etmeyin firmamız toprak moloz atımı için gerekli olan işleri oldukça hızlı bir şekilde yapmaktadır.

İstanbul Toprak moloz atımı için firmamız gerekli olan desteği sağlamaktadır. İlk olarak moloz atımı belediye kontrolünde yapılmakta olan bir işlem olmaktadır. Firmamız herhangi bir sorun çıkmaması için belediye mevzuatlarına göre hareket etmektedir.

Firmamızdan Nasıl Destek Alabilirsiniz?

Moloz atıklarından kurtulmanız için firmamız oldukça profesyonel bir destek sağlamaktadır. Firmamızdan destek alarak moloz atıklarından kurtulmak istiyorsanız ilk olarak mevcut telefon numaralarından ulaşmanız gerekmektedir. Siz ulaşım sağlayıp adresi verildikten sonra işinde uzman olan ekibimiz oldukça kısa bir süre içinde vermiş olduğunuz adrese gelecektir.

Telefon konuşması sırasında ekibimizin hazırlıklı bir şekilde gelmesi için vermeniz gereken bir takım bilgiler bulunmaktadır. İlk olarak İstanbul toprak moloz atımı için inşaat mı yoksa tadilat atığımı olduğu hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Ne kadar büyüklükte bir atık olduğu ile alakalı bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu bilgi atık için gerekli olan aracın ne kadar büyüklükte getirilmesi gerektiğine karar vermek için gerekli olan bilgidir. Bunların haricinde molozların çuvallı mı yoksa çuvalsız mı olduğu hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu bilgide tedarikli bir şekilde gelmemiz için oldukça önemlidir.

“TRAKTÖRLE TAŞIMA VE TRAKTÖR KİRALAMA HİZMETLERİMİZ MEVCUTTUR.”